Hakkımızda

Muğla Tiny House & Bungalov Ahşap ve çelik uygulamalarında 3 yıllık sektörel tecrübesiyle tiny house sektöründe faaliyetine devam etmektedir. Deneyimli eleman ve bilgi birikimi ile kısa zamanda sektörün aranılan ve tercih edilen bir firma olma özelliğini elde etmiştir.


Muğla Tiny House & Bungalov Deneyimli teknik elemanları ile kendi bünyesinde mobil ev, tekerlekli küçük ev ve tiny house sistemleri tasarım -uygulama satış ve kurulum montajını gerçekleştirmektedir.

Konusunda uzman kadrosu ile yurt içi ve yurt dışında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sipariş alınan tiny house modellerinin teslimatı konusunda da zamanında teslimat yapmayı kendisine prensip haline getirmiştir. Kendisine özgü teknik ve deneyimli kadrosu ile emin adımlarla yürümeye ve müşterilere en azami şekilde hizmet vermeyi kendisine vazgeçilmez bir yol olarak kabul etmiştir ve bu doğrultuda yoluna devam ederek müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

 

Tüm ürün ve hizmetlerimiz kalite standartlarında Tiny house modelleri yaz aylarında ortamın serin olmasını ve kış aylarında ise sıcak olmasını sağlar. Bu sayede kaliteli tiny house mobil ev ömür boyu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan teknik ve idari personel, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır sunulmaktadır. Bizden Teklif almadan Tiny House yaptırmayın. Muğla Tiny House & Bungalov kişiye özgü modellerlede hizmetinizde.

Resim
Başlık
Başlık
Başlık
Başlık
X